Ajans Kardelen

Hakkımızda ?

Biz firmanızın tüm tasarım – matbaa – tabela – promosyon – reklam – web işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz.
Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız.
Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız.
Biz sizinle aynı dili konuşuruz. hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz.

  • Kalite

    Kalite en önemli ilkelerimiz arasında. İşlerinizi kendi işimiz olarak benimsiyoruz ve standartın aksine her işi en iyi işimiz gibi özenle yapıyoruz.

  • Tecrübe

    Tecrübemiz ile söylüyoruz ki, Ajans Kardelen olarak, yıllardır süre gelen kalitemizi her sene üzerine ekleme yaptığımız tecrübemize borçluyuz.

  • Güven

    İşlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Güven yapılacak olan işin taahhüdü gibidir. Yıllarımızı geçirdiğimiz bu meslekte, müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin başlıca sebeplerinde biriside bize olan güvenleridir.